Nowość na rynku wydawniczym "Kryptonim Neustettin"

  • Muzeum Regionalne w Szczecinku

Głównym tematem spotkania będzie najnowsza publikacja szczecineckiego autora - Sebastiana Lewczuka. "Kryptonim Neustettin" to pełna zwrotów akcji opowieść rozgrywająca się w naszym kochanym mieście w czasie największej trasformacji w jego dziejach. Wojenne i powojenne losy tych co tu od wiosny 1945 roku przyjechali oraz tych, którzy stąd wyjechali na zachód to gówna kanwa tej historii. Co prawda autor zapowiada, że to jego ostatnia powieść, ale czy można literatom wierzyć? Ta kwestia, jak i inne pytania, zapewne padnie podczas spotkania, które odbędzie się w Muzeum Regionalnym w najbliższy czwartek 6 czerwca. Początek wydarzenia o godzinie 17:00.

Wszystkich miłośników lokalnej historii serdecznie zapraszamy. Spotkanie będzie połączone ze sprzedażą egzemplarzy tej publikacji, zapewne będzie też okazją do zdobycia autografu.

Aktualności
Spotkanie autorskie 05 - 06 -2024
Spotkanie autorskie

Już w najbliższy czwartek w naszym muzeum kolejne ciekawe wydarzenie. Tym razem wraz z Samorządową Agencja Promocji i Kultury zapraszamy na spotkanie z Sebastianem Lewczukiem.

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zawsze aktualne informacje najszybciej znajdziesz je na Facebooku
Śledź nasz porofil
Facebook